Objavljeno 2019.05.10

Općina Ravno

Na Googleu smo! Upravo smo postavili Općinu Ravno na Google web lokaciju. Trebalo je puno rada i truda, ali napokon smo se modernizirali i u skladu smo sa svim modernim propisima kako bi ugodili turistima i posjetiteljima naše predivne Općine!

Preporučujemo Vam da posjetite špilju Vjetrenica, koja je bogata špiljskim nakitom i podzemnim svijetom te će vas obasjati svojim ledenim dahom. Na listi preporuka stoji i Hotel Zavala, sa svojim predivnim pogledom na Popovo polje i bogatom gastronomskom ponudom, kao i obližnji muzej Vjetrenica, te Hotel Stanica sa svojim velikim izborom ukusne hrane.

Ukoliko imate dodatnih pitanja slobodno nas kontaktirajte na našoj službenoj e-mail adresi ili preko kontakt forme koju možete pronaći klikom na "Saznajte više".

Nadamo se da ćete posjetiti našu Općinu i uživati u svim njezinim blagodatima i prirodnim ljepotama.
Zatražite ponudu
Poruka je poslana. Javit ćemo vam se ubrzo.